MAĞAZAMIZDA BİZİ ZİYARET EDİN

Adres:

 

Yenidoğan Mahallesi 41/4 Sokak No : 1 Zeytinburnu/ İSTANBUL

 

Mesai Saatleri:

 

Hafta içi: 08.00 - 20.00

Cumartesi: 10.00 - 16.00

Pazar: kapalı

HAKKIMIZDA

 

Bizler 1995 yılında kurulmuş lakin 2017 yılına kadar tasarımlarımızı sadece toptan satmış bir şirketiz. 2017 yılında mağazalaşmaya gittik ve 2021 yılının başında online platformlar üzerinden satışa başladık. Trendyol, etsy, google shooping ve amazon gibi platformlarda satış yapıyoruz. Her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak görmekteyiz. 

Kalite Garantisi By Marki Marki markasında satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. 

Güvenli Alışveriş By Marki Marki’de, veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. By Marki Marki’de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.